Brošūras un katalogi

   Brošūra — teksta drukas produkcija mīkstos vākos (virs 4 lappusēm, bet ne vairāk par 48), lappuses savā starpā sašūtas ar skavu palīdzību.

   Galvenais brošūras mērķis ir potenciālo klientu informēšana par Jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Brošūras ir ideāls informācijas avots, kas iepazīstina Jūsu potenciālos klientus ar precēm vai pakalpojumiem ofisā, veikalā, izstādēs, prezentācijās, kā arī reklāmas kampaņu laikā.


Makets

Piedāvājam maketēšanu un dizaina izstrādi. Ja Jums jau ir gatavs makets, varat to nosūtīt uz mūsu elektronisko pastu cityprint@inbox.lv. Vēstulē obligāti norādiet savu telefona numuru.

Drukas faila iesniegšanas tehniskās prasības

Failu formāti: .cdr, .psd, .tiff, .jpg, .pdf. Teksti jāpārvērš par līnijveida objektiem, krāsu gammai jābūt CMYK formātā. Priekšpusei un aizmugurei jābūt vienā failā (lapa pēc lapas); ja Jums ir dažādi skati, tad ierakstiet tos atsevišķos failos (pat ja aizmugure visiem skatiem vienāda); failu nosaukumos pievienojiet to daudzumu (tirāžu). Vienmēr maketā izmantojiet apmales nogriešanai (5 mm katrai malai). Tipogrāfiskās zīmes likt nevajag. Failam jābūt reāla izmēra, ar apmalēm, bez liekiem laukumiem.