Vizītkartes, dāvanu kartes

   Vizītkarte — tradicionāls kontaktinformācijas nesējs par kompāniju vai cilvēku. Parasti vizītkartes tiek izgatavotas no blīva papīra, standarta izmēri ir 90x50 mm vai 85x54 mm, taču pēc klienta vēlēšanās izgatavojam arī nestandarta izmēru vizītkartes. Piedāvājam druku uz dažāda dizaina papīra, laminēšanu, stūrīšu noapaļošanu un caurumošanu.


Makets

Piedāvājam maketēšanu un dizaina izstrādi. Ja Jums jau ir gatavs makets, varat to nosūtīt uz mūsu elektronisko pastu cityprint@inbox.lv. Vēstulē obligāti norādiet savu telefona numuru.

Drukas faila iesniegšanas tehniskās prasības

Failu formāti: .cdr, .psd, .tiff, .jpg, .pdf. Teksti jāpārvērš par līnijveida objektiem, krāsu gammai jābūt CMYK formātā. Priekšpusei un aizmugurei jābūt vienā failā (lapa pēc lapas); ja Jums ir dažādi skati, tad ierakstiet tos atsevišķos failos (pat ja aizmugure visiem skatiem vienāda); failu nosaukumos pievienojiet to daudzumu (tirāžu). Vienmēr maketā izmantojiet apmales nogriešanai (5 mm katrai malai). Tipogrāfiskās zīmes likt nevajag. Failam jābūt reāla izmēra, ar apmalēm, bez liekiem laukumiem.