Kalendāru izgatavošana

  Mēs izstrādājam un drukājam visdažādākos kalendāru veidus:

  Kabatas kalendārs. Standarta kabatas kalendāra izmēri 90х50 mm. Vienā pusē Jūsu izvēlētā fotogrāfija vai uzņēmuma logo, otrajā pusē kalendārs. Kabatas kalendārs ir ļoti ērts un praktisks.

  Galda kalendārs. Galda kalendārus izgatavojam piramīdas formā, kā arī ar pāršķiramām lapām, nostiprinātām ar metālisku spirāli.

  Sienas kalendārs. Izgatavojam no vienas daļas (fotogrāfija un mēnesis), kā arī divdaļīgus un trīsdaļīgus ar datuma pārbīdāmo lodziņu.

  Personālais (foto) kalendārs. Piedāvājam personālā kalendāra dizainu un izgatavošanu. Neaizmirstama dāvana Jūsu tuviniekiem uz visu gadu.

  Kalendārs uz krūzes. Unikāla dāvana uzņēmuma darbiniekiem, Jūsu klientiem un partneriem. Oriģināla dāvana jebkuros svētkos.


Makets

Piedāvājam maketēšanu un dizaina izstrādi. Ja Jums jau ir gatavs makets, varat to nosūtīt uz mūsu elektronisko pastu cityprint@inbox.lv. Vēstulē obligāti norādiet savu telefona numuru.

Drukas faila iesniegšanas tehniskās prasības

Failu formāti: .cdr, .psd, .tiff, .jpg, .pdf. Teksti jāpārvērš par līnijveida objektiem, krāsu gammai jābūt CMYK formātā. Priekšpusei un aizmugurei jābūt vienā failā (lapa pēc lapas); ja Jums ir dažādi skati, tad ierakstiet tos atsevišķos failos (pat ja aizmugure visiem skatiem vienāda); failu nosaukumos pievienojiet to daudzumu (tirāžu). Vienmēr maketā izmantojiet apmales nogriešanai (5 mm katrai malai). Tipogrāfiskās zīmes likt nevajag. Failam jābūt reāla izmēra, ar apmalēm, bez liekiem laukumiem.